Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kokoso Baby Natural Baby Hairbrush

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Për foshnjat dhe fëmijët e vegjël, furça natyrale është bërë nga druri i ahut me cilësi të lartë dhe nga burim I qëndrueshëm. Ajo vjen me një çantë mbrojtëse super të lezetshme për të mbajtur larg pluhurin, të bërë nga fibra natyrale të jutës.

Fijet natyrale shpërndajnë në mënyrë të barabartë vajin natyral të flokëve.
Larja e butë e flokëve dhe kokës mund të ndihmojë në relaksimin e foshnjës para gjumit.
Larja e rregullt ndihmon në përgatitjen e fëmijëve për një rutinë të mirë të kujdesit për flokët më vonë
Mund të jetë një dhuratë e bukur për dikë në pritje të ëmbël

1. Përdorimi

Përdorni furçën tonë natyrale të foshnjës për të pastruar butësisht flokët dhe masazhoni butësisht skalpet delikate, duke ndihmuar në heqjen e lëkurës së thatë në mënyrën natyrale.
• Për masazhin përfundimtar të kokës, aplikoni Kokoso Baby® Organic Coconut Oil përpara se të pastroni butësisht lëkurën e kokës me lëvizje rrethore.
• Ruajeni në çantës e saj për ta mbajtur furçën e foshnjës suaj pa pluhur.

2. Përbërësit

Brush: Natural beech wood and natural boar bristles
• Protective pouch: Natural jute fibres
• Box: FSC certified cardboard

  Kokoso Baby Natural Baby Hairbrush
  Kokoso Baby Natural Baby Hairbrush
  Kokoso Baby Natural Baby Hairbrush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery