Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kokoso Baby Natural Konjac Baby Bath Sponge

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Sfungjeri natyral për foshnje është bërë nga 100% Konjac i pastër. Fijet bimore tepër të buta, të biodegradueshme e lënë lëkurën delikate të pastër, të lumtur dhe të freskët.

Bërë nga fijet bimore të cilësisë më të lartë
Pastron butë ndërsa bëni masazh
Lë lëkurën të ndihet e hidtratuar natyrshëm
Ndihmon në ekuilibrimin e pH të lëkurës
Përmban veti natyrore antioksiduese
Fibrat bimore 100% natyrale, të biodegradueshme, të qëndrueshme

1. Përdorimi

Futeni në ujë të ngrohtë dhe shtypni disa herë derisa të bëhet i butë
• Masazhoni butë me lëvizje rrethore në lëkurën dhe lëkurën e kokës së foshnjës
• Shpëlajeni dhe shtypni butësisht për të hequr ujin e tepërt
• Mbajeni në ajër të thatë midis përdorimeve
• Për rezultate më të mira, zëvendësoni çdo 1-3 muaj

2. Përbërësit

100% Konjac Vegetable Fibre

  Kokoso Baby Natural Konjac Baby Bath Sponge
  Kokoso Baby Natural Konjac Baby Bath Sponge
  Kokoso Baby Natural Konjac Baby Bath Sponge

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery