Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kokoso Baby Newborn Essentials Kit

Çmimi fillestar
3,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,600 Lekë

Seti  Newborn Essentials është ridizenjuar! Kjo kuti e re e lezetshme përmban produktet tona më të pastra dhe natyrale për të pastruar & ushqyer lëkurën delikate.

Seti ynë më i shitur Newborn Essentials është ridizenjuar! Kjo kuti e re e lezetshme përmban produktet tona më të pastra dhe natyrale për të pastruar & ushqyer lëkurën delikate. Pa aromë dhe pa asnjë kimikat absolutisht të fshehur, ky set i paraqitur bukur mund të jetë një dhuratë e mrekullueshme për një prind të ri ose në pritje.

Dhe sigurisht, kartoni është i miratuar nga FSC dhe paketimi i produktit është bërë me materiale të ricikluara dhe të riciklueshme pas konsumit. Sfungjeri ynë Konjac është 100% i biodegradueshëm.

Çfarë ka brenda:

Vaji organik i kokosit Kokoso Baby – 70g
Shampo për flokët dhe trupin pa aromë – 200 ml
Sfungjeri natyral për foshnje 100% Konjac

Karakteristikat:
 • I testuar dermatologjikisht
 • I përshtatshëm që nga lindja
 • I sigurt për lëkurën e ndjeshme dhe të prirur për ekzemë
 • Produkte vegane dhe pa mizori në kafshë
 • Paketim i qëndrueshëm
1. Përdorimi

Banja e parë e foshnjës është tepër e veçantë dhe sfungjeri ynë super i butë Konjac është ideal për pastrimin dhe masazhimin e butë të lëkurës së të porsalindurit vetëm me ujë. Kur të jeni gati të filloni të larjen në banjë, shampo jonë për flokët & trupin pa aromë është e përsosur si shampoja e parë e trupit të foshnjës. Shtoni një sasi të vogël në sfungjerin Konjac për të krijuar një shkumë të butë pastruese. Pas larjes, përdorni vajin tonë premium organik të kokosit për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën dhe skalpin e foshnjës. Mund të përdoret gjithashtu si një balsam natyral për zonën intime dhe për të qetësuar lëkurën e kuqe apo të thatë. Përdorimet dhe përfitimet janë praktikisht të pafundme!

  Kokoso Baby Newborn Essentials Kit
  Kokoso Baby Newborn Essentials Kit
  Kokoso Baby Newborn Essentials Kit

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery