Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kokoso Baby Oil Baby Lotion 190ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë
Style

Locioni ynë për fëmijë me vaj kokosi sjell hidratim të menjëhershme, qetësim të lëkurës së foshnjës suaj me përbërës të pastër dhe të butë me bazë bimore. Vajrat organikë të kokosit dhe bajameve të ëmbla zbusin dhe ushqejnë, ndërsa sheqernat bimore natyrale forcojnë në mënyrë aktive barrierën mbrojtëse të lëkurës për të bllokuar më shumë lagështi dhe ngadalësuar avullimin e ujit nga lëkura.

Fituesi i Locionit më të Mirë për Bebe në Beauty Shortlist Baby Awards. I emëruar “Blerja më e mirë”  “10 produktet më të mira organike për fëmijë që do të dëshironi t’i blini vetë”  The Independent.

Karakteristikat:

 • Formula natyrale aktive mbështet, zbut dhe hidraton
 • 99% me prejardhje natyrale
 • I testuar dermatologjikisht
 • I sigurt për të sapolindurit lart
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Super i butë dhe i balancuar me pH
 • Shishe të ricikluara dhe të riciklueshme pas konsumit
 • Miqësore për veganët dhe pa mizori në kafshë

E disponueshme në aromë natyrale kokosi ose pa aromë. Ne rekomandojmë produktet tona pa aromë për të sapolindurit. Aroma jonë e ëmbël e arrës së kokosit, e krijuar ekskluzivisht në Zvicër, është 100% natyrale dhe pa 26 alergenet e listuara në Rregulloret Evropiane. Duke e bërë atë të sigurt edhe për lëkurën më të ndjeshme!

Si ta përdorni:

• Shtyjeni pompën për të lëshuar locion në duar. Lëmoni butësisht lëkurën në fytyrë ose trup.
• Vendoseni dy herë në ditë për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të butë

1. Përdorimi

• Shtyjeni pompën për të lëshuar locion në duar. Lëmoni butësisht lëkurën në fytyrë ose trup.
• Vendoseni dy herë në ditë për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të butë

2. Përbërësit

Fragrance-Free:

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Vegetable Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Arachidyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Carbomer, Sodium Dehydroacetate, Xylitol, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Glucose, Sodium Hydroxide.

Natural Coconut:
100% natural allergen-free coconut scent.

  Kokoso Baby Oil Baby Lotion 190ml
  Kokoso Baby Oil Baby Lotion 190ml
  Kokoso Baby Oil Baby Lotion 190ml
  Kokoso Baby Oil Baby Lotion 190ml
  Kokoso Baby Oil Baby Lotion 190ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery