Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kokoso Baby Soft Balm Stick

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
Style

I bërë me përbërës 100% natyral dhe organik, ky balsam magjik me shumë funksione krijon një barrierë ushqyese kundër elementeve, hidraton lëkurën e thatë dhe qetëson acarimin e lëkurës nga ftohjet ose nga dalja e dhëmbëve.

Baby-Soft Balm Stick ofron hidratim dhe mbrojtje natyrale për lëkurën e familjes suaj në aplikuesin tonë super të dobishëm. I bërë me përbërës 100% natyral dhe organik, ky balsam magjik me shumë qëllime krijon një barrierë mbrojtëse kundër elementëve, ushqen lëkurën e thatë dhe qetëson irritimin nga ftohjet, ndryshimi i temperaturave, jargët ose daljen e dhëmbëve.

Karakteristikat:

 • Tub rrotullues i ri dhe i përmirësuar
 • Rrëshqet lehtësisht në lëkurë
 • Mund të aplikohet kudo në trup
 • E çertifikuar nga Ecocert
 • Formon një barrierë mbrojtëse në fytyrat delikate ndaj motit dhe mjedisit
 • Mbron mjekrën nga jargët dhe qetëson skuqjen e krijuar prej tyre
 • Mund të përdoret si balsam për pelena (përdorni një stik ekskluzivisht për këtë qëllim!)
 • I shkëlqyeshëm për duart e thata, buzët e lënduara, hundët që rrjedhin dhe faqet e acarlara
 • Mbajeni në çantën tuaj për goditje dhe mavijosje
 • I testuar dermatologjikisht
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Aplikim i lehtë – pa rrëmujë
 • I emëruar “Multi-tasker më i mirë për çantën e nënës” nga Beauty Shortlist
1. Përdorimi

Hiqni kapakun dhe rrotulloni kapakun e brendshëm për të zgjatur balsamin.

Përdredhni vetëm aq balsam sa ju nevojitet
Ne kemi lënë hapësirë ​​brenda pasi të jetë vendosur pjesa e sipërme për të lënë balsamim të zgjatur
Aplikojeni në lëkurë kudo që ju nevojitet
Për një aplikim më të trashë, aplikoni disa shtresa

2. Përbërësit

Unfragranced:
• 100% natural and organic
Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba (Beeswax), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter).

Organic Lavender:
• 100% natural and organic
Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba (Beeswax), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Lavandula Latifolia Herb (Lavender) Oil, Geraniol*, Limonene*, Linalool* *(from natural essential oils).

  Kokoso Baby Soft Balm Stick
  Kokoso Baby Soft Balm Stick
  Kokoso Baby Soft Balm Stick
  Kokoso Baby Soft Balm Stick
  Kokoso Baby Soft Balm Stick

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery