Shko te informacioni mbi produktin
1 1

La Roche Posay Anthelios Ultra Cream Spf 50+ 50ml

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
3,100 Lekë
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

La Roche Posay – Anthelios Ultra Cream SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë ndaj diellit UVA/UVB në një formulë hidratuese për lëkura të thata. Mbrojtje ultra e gjatë UVA. E zhvilluar posaçërisht për lëkura të ndjeshme.

Me një filtër të ri ekskluzivMEXORYL400, ndihmon në mbrojtjen nga rrezet UV. Një mbrojtje shumë e lartë që është ultra rezistente: rezistente ndaj ujit, djersës dhe rërës.
Nuk irrition sytë.
Formulë kremi ultra komode.
Krem hidratues. Jo i yndyrshëm. Pa parfum.
Testuar dhe ritestuar për efikasitetin dhe butësinë në lëkurat e ndjeshme.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, të gjitha fototipet. Pa parfum.
* [380 400nm] = UVA e gjatë/ [380 400 nm] =fundi i spektrit që ne e quajmë ultra e gjatë UVA

Testuar nën kontroll dermatologjik në lëkurë të ndjeshme.
Testuar nën kontroll okulistik tek sytë e ndjeshëm dhe zonën e syve.
Testuar tek mbajtësit e lenteve të kontaktit.
I testuar për alergji.

  La Roche Posay Anthelios Ultra Cream Spf 50+ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery