Shko te informacioni mbi produktin
1 4

La Roche Posay Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid Spf 50+ 50ml

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
3,100 Lekë
Çmimi i ulur
2,800 Lekë
Duke e bërë një mik porefekt pranë pishinës dhe esencial çdo ditë për lëkurën e yndyrshme , Anthelios Oil Control Fluid SPF50+ për lëkurën me prirje ndaj njollave të yndyrshme punon për të mbajtur njollat ​​të largëta duke shmangur shkëlqimin e tepërt, dëmtimin e diellit dhe ekspozimin e tepërt ndaj rrezeve UV.

Duke formuar një fund të rehatshëm mat, kjo formulë fuqizohet nga airlicium, teknologjia Netlock shumë mbrojtëse dhe uji termal i burimit që punojnë së bashku për të hidratuar menjëherë lëkurën dhe për të forcuar barrierën tuaj. I përshtatshëm edhe për lëkurë sensitive 
1. Përdorimi

Shkundni para përdorimit.
Aplikoni produktin kundër diellit 20-30 minuta para ekspozimit në diell.
Aplikojeni çdo 2 orë për mbrotje te sigurt.

2. Përbërësit

Aqua/Water, Alcohol Denat., Triethyl Citrate, Diisopropyl Sebacate, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, C12-22 Alkyl, Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, C12-15 Alkyl Benzoate, Sodium Citrate, Methoxypropylamino Cyclohexenylidene, Ethoxyethylcyanoacetate, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bixa Orellana, Seed Extract, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Drometrizole Trisiloxane, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Maltodextrin, Pentylene Glycol, Silica Silylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Terephthalylidene Dicamphor, Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Zinc Pca, Parfum / Fragrance.

  La Roche Posay Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid Spf 50+ 50ml
  La Roche Posay Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid Spf 50+ 50ml
  La Roche Posay Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid Spf 50+ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery