Shko te informacioni mbi produktin
1 4

La Roche Posay Effaclar Gel Cleanser

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë
Size
Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme.Për femra dhe meshkuj të cilët kanë lëkurë normale mikse, dhe të prirur për akne. Xheli  pastrues La Roche-Posay Effaclar pastron butësisht lëkurën falë bazës së tij të larjes pa sapun me tolerancë të lartë dhe pa ngjyra. Pastron epidermën dhe bashkon Zinkun me Glikacilin për të eliminiminuar sasinë e tepërt të sebumit.Përmban Ujë Termal La Roche Posay. Mund të përdoret gjithashtu si larës trupi.
1. Përdorimi

Përdoreni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje. Lagni duart, pastaj merrni një sasi te vogël xheli dhe shpëlajeni fytyrën. Aplikojeni në fytyrë, duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni mirë me ujë.

2. Përbërësit

AQUA / WATER • SODIUM LAURETH SULFATE • PEG-8 • COCO-BETAINE • HEXYLENE GLYCOL • SODIUM CHLORIDE • PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE • ZINC PCA • SODIUM HYDROXIDE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • PARFUM / FRAGRANC

  La Roche Posay Effaclar Gel Cleanser
  La Roche Posay Effaclar Gel Cleanser
  La Roche Posay Effaclar Gel Cleanser
  La Roche Posay Effaclar Gel Cleanser
  La Roche Posay Effaclar Gel Cleanser

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery