Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Maskë për buzët, e cila shkrin butësisht qelizat e vdekura nga buzët për t'i bërë ato të ndjehen të lëmuara dhe elastike.

 • Ka efekt të lartë hidratues.
 • Ndihmon në rigjenerimin e buzëve të plasaritura.
 • Përmban një aromë të këndshme dhe shije qershie.


  1. Përdorimi

  Para se të shkoni në shtrat gjatë natës, aplikoni një sasi të mjaftueshme në buzë duke përdorur amplikatorin.
  Të nesërmen në mëngjes, fshijini butësisht buzët me pecetë ose pambuk.

  2. Përbërësit

  Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Polybutene, Microcrystalline Wax, Shea Butter, Synthetic Wax, Candelilla Wax, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Mica, Astrocaryum murumuru Seed Butter, Titanium Dioxide, Dimethicone, Aromatics, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Dehydroacetic Acid, Methicone, Carnauba Wax, Polyglyceryl-2 Triisostearate, CI 15985, CI 15850, Polyhydroxystearic Acid, Water, Potassium Alginate, Propanediol, Glycerin, Alcohol, Lycium Fruit Extract, Cranberry Fruit Extract, Strawberry Fruit Extract, Raspberry Fruit Extract, Sapindus mukurossi Fruit Extract, Blueberry Fruit Extract, Rubus chamaemorus Seed Extract, Coffee Extract, Chenopodium quinoa Seed Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Manganese Sulfate, Zinc Sulfate, Ascorbyl Glucoside

   Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr
   Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr
   Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr
   Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr
   Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr
   Laneige Lip Sleeping Mask 20 gr

   Na ndiq në Instagram

   #instagram

   Vegan
   Cuertly Free
   Contact +355675257599
   Fast Delivery