Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Mary & May Niacinamida Vitamin C Brightening Mask 30 cop

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Maska ndriçuese me vitaminë C Mary & May Niacinamide –

Set maskash me 2% Niacinamide dhe 0.1% Vitaminë C, e cila ka një veprim antioksidues dhe ndihmon në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës.

Alanoina qetëson, mbron, trajton dhe zbut lëkurën. Produkti ka një efekt ftohës, veçanërisht nëse ruhet në frigorifer.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Mund të përdoret gjithashtu gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përfitimet:

– veprim antioksidant, qetësues

– ndihmon për të njëtrajtësuar tonin e lëkurës

– lëkura bëhet rrezatuese, e ndritshme

– mbrojtja, shërimi dhe zbutja e lëkurës

– aromë e këndshme dhe efekt freskues

– nuk është testuar në kafshë

1. Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës tuaj dhe keni aplikuar tonikun vendosni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj.
Mbaheni për 15-20 minuta dhe hiqeni.
Mos e shpërlani.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Niacinamide(2%), Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Arginine, Carbomer, Sodium Ascorbyl Phosphate(1,000ppm), Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-4 Laurate, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl/Capryl Glucoside, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Fragrance, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate

  Mary & May Niacinamida Vitamin C Brightening Mask 30 cop
  Mary & May Niacinamida Vitamin C Brightening Mask 30 cop
  Mary & May Niacinamida Vitamin C Brightening Mask 30 cop
  Mary & May Niacinamida Vitamin C Brightening Mask 30 cop

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery