Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Mary&May Vegan Peptide Bakuchiol Sun Stick Spf 50++++ 18 gr

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

MARY & MAY prezanton SPF-në në trajtë Stick-u më të ri dhe inovativ: Vegan Bakuchiol Peptide Sun Stick! Një produkt i domosdoshëm për rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës dhe mbrojtjes së saj nga rrezatimi i dëmshëm diellor. Me një vlerësim të lartë SPF50+ PA++++, ky stick për mbrojtje nga dielli ofron, mbrojtje maksimale kundër rrezeve të dëmshme UV. Ky produkt vjen shumë unik falë formulës unike, me përmbajtje të lartë 10,000 ppm bakuchiol, i cili është një zëvendësues i retinolit dhe ushtron një fuqi të fortë kundër plakjes së butë dhe joirrituese - duke e bërë atë të sigurt për lëkurën e ndjeshme. Gjithashtu, përmban 25 lloje të peptideve për të parandaluar plakjen, duke nxitur sintezën e kolagjenit dhe duke dhënë përbërës të shëndetshëm thelbësorë për ta bërë lëkurën sa mëelastike. Me një strukturë të butë, të mëndafshtë dhe të mbushur me pluhur thithës të sebumit, stick-u mban lëkurën të freskët, pa e yndyrosur gjatë ditës, përmes prekjeve të shumta. Duke qenë në formë stick-u, është lehtësisht i riaplikueshëm kurdoherë dhe kudo të ndodheni!

Formula e tij është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, slikon, sulfate, fragrancë artificiale, vajra esencial.

  Mary&May Vegan Peptide Bakuchiol Sun Stick Spf 50++++ 18 gr
  Mary&May Vegan Peptide Bakuchiol Sun Stick Spf 50++++ 18 gr
  Mary&May Vegan Peptide Bakuchiol Sun Stick Spf 50++++ 18 gr
  Mary&May Vegan Peptide Bakuchiol Sun Stick Spf 50++++ 18 gr
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery