Shko te informacioni mbi produktin
1 6

MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patch (60 sheets) ofron hidratim, efekte shkëlqyese, energjizon zonen poshte syve dhe jep zgjidhje kundër rrudhave!

Përmban :

Hyaluronic Acid: Hidraton thellësisht zonën poshtë syve duke larguar shenjat e lodhjes.

Kolagjen: Trajton linjat dhe rrudhat, rikthen elasticitetin e lëkurës.

Pudër perlash: Rivitalizon zonën poshtë syve.

1. Përdorimi

1. Pastroni lëkurën rreth syve.
2. Nxirreni 1 fletë dhe aplikoni në zonën e dëshiruar.
3. Hiqeni pas rreth 25 ~ 30 minutash dhe lëreni përmbajtjen e mbetur për t'u thithur.
Mos e shpërlani

2. Përbërësit

Purified Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Chondrus Crispus (Carrageenan), Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Butylene Glycol, Glucose, Sodium Hyaluronate, Potassium Chloride, Pearl Powder, Hydroxyethylcellulose, Collagen, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Fragrance, Citrus Unshiu Peel Extract, Aloe Vera Leaf Extract, Camelllia Sinensis Leaf Extract, Algae Extract, Rose Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Phytoplacenta Extract, Black Oxide of Iron

  MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)
  MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)
  MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)
  MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)
  MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery