Shko te informacioni mbi produktin
1 3

MediFlower Collagen Wrinkle Eye Cream 40 ml

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Ekstrakti i hidrolizuar i kolagjenit furnizon me lagështi dhe ushqim zonën delikate të syve për të plotësuar linjat e holla dhe rrudhat poshtë syve.
Ky krem hidratues për sytë është i mbushur me adenozinë e cila ndihmon në përmirësimin e dukshëm të pamjes së linjave dhe rrudhave për të ruajtur elasticitetin e lëkurës.
Vaji i farës jojoba-ka veti anti-inflamatore që ndihmojnë në zbutjen e tharjes dhe plasaritjes, zvogëlojnë skuqjen e shkaktuar nga tharja, lehtësojnë efektet e ekzemës dhe rosacea-s dhe e mbajnë lëkurën të qetë. Vitamina E dhe vitaminat e kompleksit B në vajin Jojoba ndihmojnë në riparimin e lëkurës dhe kontrollin e dëmtimve të shkaktuara nga faktorët e mjedisit.
Ekstraktet e frutave të anise- kanë veti anti-inflamatore që ju ndihmojnë nga inflamacioni i lëkurës.
1. Përdorimi

Merrni një sasi të përshtatshme, përhapeni butësisht në zonën e syve dhe prekeni derisa të përthithet në lëkurë.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Sorbitan Stearate, Stearic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen Extract, Polysorbate 60, Sorbitan Sesquioleate, Butylene Glycol, Carbomer, Chlorphenesin, Tromethamine, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Disodium EDTA, Fragrance

  MediFlower Collagen Wrinkle Eye Cream 40 ml
  MediFlower Collagen Wrinkle Eye Cream 40 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery