Shko te informacioni mbi produktin
1 4

MediFlower Eye Care

Çmimi fillestar
2,900 Lekë
Çmimi fillestar
3,700 Lekë
Çmimi i ulur
2,900 Lekë

Seti përmban:

MediFlower Collagen Wrinkle Eye Cream 40 ml

Ekstrakti i hidrolizuar i kolagjenit furnizon me lagështi dhe ushqim zonën delikate të syve për të plotësuar linjat e holla dhe rrudhat poshtë syve.
Ky krem hidratues për sytë është i mbushur me adenozinë e cila ndihmon në përmirësimin e dukshëm të pamjes së linjave dhe rrudhave për të ruajtur elasticitetin e lëkurës.
Vaji i farës jojoba-ka veti anti-inflamatore që ndihmojnë në zbutjen e tharjes dhe plasaritjes, zvogëlojnë skuqjen e shkaktuar nga tharja, lehtësojnë efektet e ekzemës dhe rosacea-s dhe e mbajnë lëkurën të qetë. Vitamina E dhe vitaminat e kompleksit B në vajin Jojoba ndihmojnë në riparimin e lëkurës dhe kontrollin e dëmtimve të shkaktuara nga faktorët e mjedisit.
Ekstraktet e frutave të anise- kanë veti anti-inflamatore që ju ndihmojnë nga inflamacioni i lëkurës.

MediFlower ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patches (60 Sheets)

ARONYX Hyaluronic Acid Collagen Eye Patch (60 sheets) ofron hidratim, efekte shkëlqyese, energjizon zonen poshte syve dhe jep zgjidhje kundër rrudhave!

Përmban :

Hyaluronic Acid: Hidraton thellësisht zonën poshtë syve duke larguar shenjat e lodhjes.

Kolagjen: Trajton linjat dhe rrudhat, rikthen elasticitetin e lëkurës.

Pudër perlash: Rivitalizon zonën poshtë syve.

1. Përdorimi

Aplikoni patches , keshillohet te mbahen 15-20 minuta.
me pas aplikoni kremin e syve pasi te keni aplikuar patches nga Mediflower.

  MediFlower Eye Care
  MediFlower Eye Care
  MediFlower Eye Care

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery