Shko te informacioni mbi produktin
1 4

MediFlower The Collagen Anti-Wrinkle Eye Patch (60 Sheets)

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë
Patches kundër plakjes i ofron lëkurës ushqim intensiv dhe hidratim.
Të mbushura me kolagjen 300 ppm për të ushqyer lëkurën tuaj për të përmirësuar pamjen e linjave të holla dhe rrudhave rreth syve.
Përmban hialuronat natriumi që formon një shtresë mbrojtëse hidratuese në lëkurë për të parandaluar dehidratimin, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të shëndoshë.
Formuluar me ekstrakt xhensen dhe ekstrakt të verës së kuqe për të rritur elasticitetin e lëkurës.
Përmban një teksturë të ngjashme me pelte, e mbushur me esencë dhe pluhur nano diamanti për të rritur thithjen dhe për të arritur lëkurë të ndritshme dhe të pastër.
1. Përdorimi

Përdorni spatulën e përfshirë për të ngritur butësisht një patch. Vendoseni në lëkurën e pastruar në zonën poshtë secilit sy. Lëreni të veprojë për 20-30 minuta. Hiqni patch-in xhelatinoz dhe butësisht shtypni produktin e tepërt me gishtat tuaj derisa të thithet plotësisht nga lëkura. Aplikojeni çdo ditë si një trajtim mujor ose sa herë që është e nevojshme. Çdo patch është për një përdorim.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Carrageenan, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Butylene Glycol, Glucose, Potassium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Diamond Powder, Ethylhexylglycerin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Fragrance, Disodium EDTA, Adenosine, Hydrolyzed Collagen (300ppm), Sucrose, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Calcium Sodium Borosilicate, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Citrus Unshiu Peel Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Propanediol, Panax Ginseng Root Extract, Rosa Centifolia Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, p-Anisic Acid, Titanium Dioxide, Sodium Phosphate, Algae Extract, Levulinic Acid, Tin Oxide, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Glycine Soja (Soybean) Phytoplacenta Extract

  MediFlower The Collagen Anti-Wrinkle Eye Patch (60 Sheets)
  MediFlower The Collagen Anti-Wrinkle Eye Patch (60 Sheets)
  MediFlower The Collagen Anti-Wrinkle Eye Patch (60 Sheets)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery