Shko te informacioni mbi produktin
1 3

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Cucumber) (0.19 gr)

Çmimi fillestar
200 Lekë
Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi i ulur
200 Lekë
Missha Airy Fit Sheet Mask me Kastravec është një maskë që hidraton dhe rimbush lëkurën e dehidratuar. E mbushur me ekstrakt freskues të kastravecit, kjo maskë jep hidratim intensiv duke ofruar një efekt ftohës dhe qetësues.
1. Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës tuaj dhe keni aplikuar tonikun vendosni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj.
Mbaheni për 15-20 minuta dhe hiqeni.
Mos e shpërlani.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, Propanediol,1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Allantoin, Sodium Carbomer,Hydroxyethylcellulose, Coptis Japonica Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate,Disodium EDTA, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Beta-Glucan, Amyris Balsamifera Bark Oil

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Cucumber) (0.19 gr)
  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Cucumber) (0.19 gr)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery