Shko te informacioni mbi produktin
1 1

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Honey) (0.19g)

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
300 Lekë
Maska e fytyrës nga ekstrakti i mjaltit shpërndahet përmes një konsistence të tipit ampulë dhe e bën lëkurën rrezatuese dhe të ndritshme me vitamina, minerale dhe aminoacide të bollshme.

Rekomandohet për: lëkurë pa shkëlqim dhe të dehidratuar
1. Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës tuaj dhe keni aplikuar tonikun vendosni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj.
Mbaheni për 15-20 minuta dhe hiqeni.
Mos e shpërlani.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Carbomer, Arginine, Coptis Japonica Root Extract , Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Disodium EDTA, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Honey Extract, Trehalose, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Honey) (0.19g)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery