Shko te informacioni mbi produktin
1 3

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Pearl) (0.19g)

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
300 Lekë

Missha Airy Fit Sheet Mask Pearl është një maskë kremoze që përmirëson strukturën dhe pamjen e lëkurës së ashpër.

 • E pasur me ekstrakt perlash dhe me minerale, kjo maskë ju ndihmon të krijoni një pamje të lëmuar dhe rrezatuese.
 • Përbërësit aktivë në formulë ruhen në gjendjen e tyre më natyrale dhe kjo iu lejon atyre të ruajnë freskinë origjinale dhe ta trasmetojnë atë në lëkurën tuaj me siguri dhe efikasitet të lartë.
 • Përmban një fletë shumë të hollë të frymëzuar nga letra e orizit, e cila është më e hollë se letra e zakonshme.
 • Maska është në gjendje të sigurojë ngjitje maksimale; në të vërtetë, ajo shkon në fytyrën tuaj si një lëkurë e dytë, duke krijuar një ndjesi komforti dhe duke lejuar lëkurën tuaj të thithë sa më shumë produkt që të jetë e mundur.

Rekomandohet për: lëkurë të thatë dhe të dehidratuar, të maturuar.


  1. Përdorimi

  Aplikojeni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë të pastruar më parë.
  Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni.
  Mos e shpërlani.

  2. Përbërësit

  Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Carbomer, Arginine, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coptis Japonica Root Extract , Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Trehalose, Ethylhexylglycerin, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Pearl Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Geranium Maculatum Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil

   MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Pearl) (0.19g)
   MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Pearl) (0.19g)

   Na ndiq në Instagram

   #instagram

   Vegan
   Cuertly Free
   Contact +355675257599
   Fast Delivery