Shko te informacioni mbi produktin
1 3

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Pomegranate) (0.19g)

Çmimi fillestar
150 Lekë
Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi i ulur
150 Lekë

Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate është një maskë e tipit ampulë, e cila rigjallëron lëkurën e maturuar.

 • E pasur me ekstrakt Shege dhe antioksidantë, kjo maskë nxit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës nga brenda jashtë. Për shkak të kësaj, shega konsiderohet të jetë një përbërës i jashtëzakonshëm për lëkurën e maturuar dhe të stresuar.
 • Përbërësit aktivë në formulë ruhen në gjendjen e tyre më natyrale dhe kjo iu lejon atyre të ruajnë freskinë origjinale dhe ta trasmetojnë atë në lëkurën tuaj me siguri dhe efikasitet të lartë.
 • Përmban një fletë shumë të hollë të frymëzuar nga letra e orizit, e cila është më e hollë se letra e zakonshme.
 • Maska është në gjendje të sigurojë ngjitje maksimale; në të vërtetë, ajo shkon në fytyrën tuaj si një lëkurë e dytë, duke krijuar një ndjesi komforti dhe duke lejuar lëkurën tuaj të thithë sa më shumë produkt që të jetë e mundur.

Rekomandohet për cdo tip lëkure

  1. Përdorimi

  Aplikojeni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë të pastruar më parë.
  Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni.
  Mos e shpërlani

  2. Përbërësit

  Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Carbomer, Arginine, Coptis Japonica Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Disodium EDTA, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Punica Granatum Fruit Extract, Trehalose, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, PVM/MA Copolymer, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

   MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Pomegranate) (0.19g)
   MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Pomegranate) (0.19g)

   Na ndiq në Instagram

   #instagram

   Vegan
   Cuertly Free
   Contact +355675257599
   Fast Delivery