Shko te informacioni mbi produktin
1 3

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Red Ginseng) (0.19g)

Çmimi fillestar
200 Lekë
Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi i ulur
200 Lekë

Missha Airy Fit Sheet Mask Red Gingseng është një maskë kremoze, e cila i jep shkëlqim lëkurës së lodhur dhe të ashpër.

 • Përbërësit aktivë në formulë ruhen në gjendjen e tyre më natyrale dhe kjo iu lejon atyre të ruajnë freskinë origjinale dhe ta trasmetojnë atë në lëkurën tuaj me siguri dhe efikasitet të lartë.
 • Maska është e pasur me ekstrakt të Xhinxherit të Kuq, përqendrim të lartë të antioksidantëve dhe lëndëve ushqyese, të cilat rrisin elasticitetin e lëkurës së lodhur.
 • Përmban një fletë shumë të hollë të frymëzuar nga letra e orizit, e cila është më e hollë se letra e zakonshme.
 • Maska është në gjendje të sigurojë ngjitje maksimale; në të vërtetë, ajo shkon në fytyrën tuaj si një lëkurë e dytë, duke krijuar një ndjesi komforti dhe duke lejuar lëkurën tuaj të thithë sa më shumë produkt që të jetë e mundur.


1. Përdorimi

Aplikojeni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë të pastruar më parë.
Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni.
Mos e shpërlani

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Carbomer, Arginine, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coptis Japonica Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Trehalose, Ethylhexylglycerin, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hyaluronate, Panax Ginseng Root Extract, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Apium Graveolens (Celery) Seed Oil, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Red Ginseng) (0.19g)
  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Red Ginseng) (0.19g)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery