Shko te informacioni mbi produktin
1 1

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Rice) (0.19g)

Çmimi fillestar
150 Lekë
Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi i ulur
150 Lekë
Maskë e pasuruar me ingredient të ekstraktuar me metodë të ftohtë, duke I kthyer në tepër efikas. Përmban ekstrakt Orizi e cila i dhuron lëkurës pajme të shkëlqyeshme dhe butësi. Esencë e përqendruar e cila kyç hidratimin në lëkurë.
1. Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës tuaj dhe keni aplikuar tonikun vendosni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj.
Mbaheni për 15-20 minuta dhe hiqeni.
Mos e shpërlani.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Carbomer, Arginine, Coptis Japonica Root Extract , Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Disodium EDTA, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Oryza Sativa (Rice) Extract, Trehalose, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Cedrus Deodara Wood Oil

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Rice) (0.19g)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery