Shko te informacioni mbi produktin
1 1

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Shea Butter) (0.19g)

Çmimi fillestar
200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
200 Lekë
Mask me gjalpë shea jep lagështi intensive dhe riparon barrierën e lëkurës.

Rekomandohet për: lëkurë të thatë
1. Përdorimi

Aplikojeni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë të pastruar më parë.
Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni.
Mos e shpërlani.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Carbomer, Arginine, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coptis Japonica Root Extract , Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Trehalose, Ethylhexylglycerin, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Shea Butter) (0.19g)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery