Shko te informacioni mbi produktin
1 1

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Tea Tree) (0.19g)

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
300 Lekë
Maska e fytyrës me ngjitjen e përsosur për të shpërndarë produktin në mënyrë të barabartë në të gjithë lëkurën. Ekstrakti i pemës së çajit qetëson lëkurën në mënyrë freskuese dhe ndihmon në kontrollin e prodhimit të yndyrës dhe sebumit.

Rekomandohet për: lëkurë të yndyrshme dhe me akne
1. Përdorimi

Aplikojeni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë të pastruar më parë.
Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni.
Mos e shpërlani

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Butylene glycol, Allantoin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Coptis Japonica Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Beta-Glucan, Sodium Carbomer, Hydroxyethylcellulose, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexylglycerin

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Tea Tree) (0.19g)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery