Shko te informacioni mbi produktin
1 2

Missha M Perfect Cover BB Cream Spf 42 PA+++

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë
Color
Missha është e specializuar për prodhimin e BB Cream dhe ka krijuar një nga produktet më të preferuar dhe të shitur, M Perfect Cover BB Cream. Formulimi i tij me kolagjen të hidrolizuar dhe acid hialuronik, e mban lëkurën të hidratuar dhe lufton shenjat e moshës. Ka një mbulim mesatar, mbulon njollat, duke i dhënë ton të njëtrajtshëm lëkurës. Për më tepër ofron mbrojtje me SPF42 PA+++ ndaj rrezeve të dëmshme UV të diellit. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
1. Përdorimi

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni fondatinën me sfungjerin e saj. Për të krijuar një mbulim sa më të mirë, mund të përdorni aq fondatinë sa ju nevojitet. Riaplikojeni gjatë ditës për të rifreskuar makeup-in. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur, këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

2. Përbërësit

Water (Aqua), Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-10 Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Arbutin, Mineral Oil, Glycerin, Polyethylene, Talc, Phenyl Trimethicone, Beeswax (Cera Alba), Iron Oxides (CI 77492), Sodium Chloride, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499), Methylparaben, Fragrance,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Hydrolyzed Collagen, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Disodium EDTA, Adenosine, Algae Extract, Caviar Exctract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Fagus Sylvatica Bud Extract, Ceramide NP (Ceramide 3), Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-lsomethyl lonone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol

  Missha M Perfect Cover BB Cream Spf 42 PA+++
  Missha M Perfect Cover BB Cream Spf 42 PA+++

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery