Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Nail 5-in-1 (9 ml)

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Një kondicioner për një rigjenerim të plotë të sipërfaqes së thonjëve së thonjve. Krijon një shtresë mbrojtëse në thonjtë, duke i penguar ata të thyhen dhe ndahen. Rindërton dukshëm sipërfaqen e thonjve dhe e mbron atë nga dëmtimet e jashtëm.

A kanë nevojë thonjtë tuaj për kujdes të plotë dhe rigjenerim të menjëhershëm? Ne kemi krijuar një produkt që ofron kujdes të gjerë për thonjtë.

5-në-1 është një kondicioner që jo vetëm që ofron kujdes të gjerë për thonjtë e dobët, por gjithashtu krijon një shtresë që mbron sipërfaqen e thonjve nga dëmtimet e jashtme

2. Përbërësit

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADYPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC, ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, ACETHYL TRIBUTYL CITRATE,BENZOPHENONE-3, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE,HEXANAL, POLYVINYL BUTYRAL,, ARGANIA SPINOSA OIL, TOCOPHERYL ACETATE, CALCIUM PANTOTHENATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CI 60725, TOCOPHEROL.

  Paese Nail 5-in-1 (9 ml)
  Paese Nail 5-in-1 (9 ml)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery