Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë
Color

Shkëlqyes për buzët me gjashtë nuanca verore, i cili i bën buzët të duken vizualisht më të plota. Beauty Lipgloss krijon efekt hidratues, ushqyes dhe i jep shkëlqim buzëve tuaja.

Vaji i Farës së Meadowfoam:
-përmban mbi 98% acide yndyrore që rregullojnë dhe hidratojnë në mënyrë perfekte
-ka efekt qetësues
-parandalon plakjen
-është një antioksidant 
-mbron lëkurën nga rrezet UV

Kujdesuni për buzët tuaja dhe shkëlqeni me Beauty Lipgloss!

2. Përbërësit

POLYBUTENE, POLYISOBUTENE, PETROLATUM, TRIISOSTEAROYL POLYGLYCERYL-3 DIMER DILINOLEATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, LIMNANTHES ALBA SEED OIL, PROPYLENE CARBONATE, DEXTRIN PALMITATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE
POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, PEG-8, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, TOCOPHEROL, ALUMINUM HYDROXIDE, ASCORBYL PALMITATE, TIN OXIDE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID
PHENOXYETHANOL, ETHYLGLYCERIN, PARFUM

  Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml
  Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml
  Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml
  Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml
  Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml
  Paese Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil 3,4 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery