Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Cheeky Mascara 9 ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Rimel me qëndrueshmëri të lartë deri 12 orë që zgjat dhe kthen shumë mirë qerpikët.
Tekstura e tij e lehtë lejon që të mund të riaplikohet disa herë derisa të arrihet efekti i dëshiruar.
Furça inovative arrin të kapë edhe qimet më të shkurtra duke i krehur, kthyer dhe duke iu dhënë definim të lartë qerpikëve. 

I pasur me Ekstrakt Të Perlave të Zeza, rimeli rigjallëron dhe hidraton qerpikët.

 

2. Përbërësit

Aqua, Synthetic beeswax, Copernicia cerifera cera, Oryza sativa cera, Stearic acid, Butylene glycol, Polybutene, C18-36 Acid Triglyceride, Aminoethyl Propanol, Acacia Senegal Gum, VP/Eicosene Copolymer, Phenoxyethanol,
Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone, Glycerin, Acrylates copolymer, Hydrolyzed Pearl, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Potassium Sorbate, Sodium Phosphate, Sorbic Acid

  Paese Cheeky Mascara 9 ml
  Paese Cheeky Mascara 9 ml
  Paese Cheeky Mascara 9 ml
  Paese Cheeky Mascara 9 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery