Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Coloured Rice Powder 10 g

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
Color

Pudër me ngjyrë me efekt mat duke reduktuar yndyrën (sebumin) e tepërt për një kohë të gjatë.
Mund të përdoret si primer ose fiksues për të mbajtur më gjatë grimin.

Efekt hidratues dhe zbutës. 
Nuk bllokon poret.
Është pa talk dhe paraben. 


2. Përbërësit

ORYZA SATIVA POWDER, MAGNESIUM STEARATE, MICA, LAUROYL LYSINE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM.

  Paese Coloured Rice Powder 10 g
  Paese Coloured Rice Powder 10 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery