Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Correcting Make-up Base 30ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Bazë perfekte make-upi e cila ndihmon që grimi të qëndrojë sa më gjatë. 

Mbulon kapilarët e fytyrës dhe skuqjen, ndërsa përbërësit e tij aktivë:
Vitamina E - përmirëson elasticitetin, ushqen lëkurën dhe forcon fibrat e kolagjenit
Ronaflair® - zvogëlon skuqjen dhe përmirëson gjëndjen e lëkurës

1. Përdorimi

Aplikoni si hapin e fundit para se te filloni te aplikoni fondatinen tuaj

2. Përbërësit

CYCLOPENTASILOXANE (AND) DIMETHICONE CROSSPOLYMER (AND) DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER (AND) DIMETHICONOL, DIMETHICONE, ISODODECANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), MICA, TIN OXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL (AND) ETHYLHEXYLGLYCERIN,, PARFUM, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL.

  Paese Correcting Make-up Base 30ml
  Paese Correcting Make-up Base 30ml
  Paese Correcting Make-up Base 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery