Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Cuticle Care 9 ml

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Locioni është i pasur me përbërës aktivë, ushqen intensivisht, zbut dhe hidraton lëkurën, duke e bërë më të shpejtë procesin e heqjes së kutikulave. 

Largon kutikulat e thata dhe të rritura - një locion ushqyes, zbutës dhe hidratues që garanton heqjen më të shpejtë dhe më të lehtë të kutikulave. Aplikimi i tij i rregullt i bën kutikulat të buta dhe manikyri juaj të duket i përsosur!

2. Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, LAURETH-4, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, POTASSIUM HYDROXIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL,, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ISATIS TINCTORIA SEED OIL, LINUM USITATISSIMUM OIL, COMMIPHORA ABYSSINICA RESIN EXTRACT, TOCOPHEROL, PARFUM.

  Paese Cuticle Care 9 ml
  Paese Cuticle Care 9 ml
  Paese Cuticle Care 9 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery