Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Expert Matt Foundation 30ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë
Color

Fondatinë profesionale me mbulim të plotë, përfundim mat që zgjat deri në 24 orë, pa pasur nevojë për touch-up.
Mbulim 100% për të gjitha llojet e imperfeksioneve në lëkurë.

Tekstura e saj e trashë ofron një efekt të lëkurës së dytë pa shkaktuar rëndesë në lëkurë.

Është perfekte për të gjitha llojet e lëkurave.

Rekomandohet veçanërisht për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe problematike.

1. Përdorimi

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni fondatinën me sfungjerin e saj. Për të krijuar një mbulim sa më të mirë, mund të përdorni aq fondatinë sa ju nevojitet.
Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur, këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

2. Përbërësit

ISODODECANE, CYCLOPENTASILOXANE, ETHYLHEXYL PALMITATE, HYDROGENATED POLYDECENE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, SILICA, , TALC, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, ZINC OXIDE, GLYCERIN, ISOSTEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DIMETHICONE, AQUA,, SILICA DIMETHYL SILYLATE, PARFUM, METHYLPARABEN, ALUMINA, PROPYLENE CARBONATE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PROPYLPARABEN, DIMETHICONOL, HEXYL CINNAMAL,, LINALOOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL

  Paese Expert Matt Foundation 30ml
  Paese Expert Matt Foundation 30ml
  Paese Expert Matt Foundation 30ml
  Paese Expert Matt Foundation 30ml
  Paese Expert Matt Foundation 30ml
  Paese Expert Matt Foundation 30ml
  Paese Expert Matt Foundation 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery