Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Paese Eyegasm Mascara with conditioner 8 ml

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Arrini një pamje seksi me vetëm një rimel.

Maascara Paese Eyegasm me fijet e saj të dizajnuara në mënyrë perfekte ofron volum ekstrem, zgjat dhe kthen shumë mirë qerpikët.

Ngjyra e zezë intensive dhe vegane me dyllë bimor ushqen qerpikët dhe stimulon rritjen e tyre për të përmirësuar pamjen e tyre.

2. Përbërësit

Aqua, CI 77499, Copernicia Cerifera Cera, Cyclopentasiloxane, Oryza Sativa Cera, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Alcohol Denat., Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Acacia Senegal Gum, Euphorbia Cerifera Cera, Propylene Glycol,
Phenoxyethanol, Glycerin, VP/ VA Copolymer, Aminomethyl Propanediol, Polyvinyl Alcohol, Chlorphenesin, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-7
Polyquaternium-7, Biotinoyl Tripeptide-1, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride.

  Paese Eyegasm Mascara with conditioner 8 ml
  Paese Eyegasm Mascara with conditioner 8 ml
  Paese Eyegasm Mascara with conditioner 8 ml
  Paese Eyegasm Mascara with conditioner 8 ml
  Paese Eyegasm Mascara with conditioner 8 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery