Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Eyeliner Eyegasm 4ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë
Color

Eyegasm - eyeliner i lëngshëm që do të nxjerrë në pah sytë tuaj me ngjyrë intensive një fund me shkëlqim.

Falë formulës së lëmuar, ai përhapet lehtë dhe në mënyrë të përshtatshme.  Furça me formë do t'ju ndihmojë të aplikoni me saktësi eyelinerin në lëkurë. Pigmentit i lartë siguron ngjyrë intensive dhe përfundim jashtëzakonisht të qëndrueshëm.Formula inovative ka rezistencë të lartë ndaj ujit, nuk zbehet apo  ndahet .

Produkti aplikohet lehtë dhe thahet shpejt dhe falë aplikuesit të saktë ju mundëson të vizatoni një vijë të saktë.

Formula vegane është pasuruar me dy përbërës aktivë kryesorë - ekstrakti i rrënjës së gjerë dhe borzilokut stimulon rritjen e qerpikëve dhe përmirëson gjendjen e tyre duke i bërë ata të bëhen më të gjatë, më të dendur dhe më të fortë.

2. Përbërësit

AQUA, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, LAURETH-21, OCIMUM BASILICUM HAIRY ROOT CULTURE EXTRACT, GLYCERIN, PANTHENOL, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, PEG-12 DIMETHICONE,
PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, CELLULOSE, HECTORITE, SODIUM DEHYDROACETATE, ALCOHOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Eyeliner Eyegasm 4ml
  Paese Eyeliner Eyegasm 4ml
  Paese Eyeliner Eyegasm 4ml
  Paese Eyeliner Eyegasm 4ml
  Paese Eyeliner Eyegasm 4ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery