Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Paese Glowerous Lip Gloss 5ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë
Color

Shkëlqyes buzësh me një teksturë të butë dhe komode në aplikim. Ka efekt volumizues, duke krijuar një efekt  më  plombi to.

Pas aplikimit, buzët bëhen më të lëmuara. Shkëlqimi jep ndjesinë e buzëve të hidratuara, të ushqyera, pa ndjesine e ngjitjes.

2. Përbërësit

POLYISOBUTENE, PARAFFINUM LIQUIDUM, OCTYLDODECANOL, PARAFFIN, PPG-3 HYDROGENATED CASTOR OIL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, PERSEA GRATISSIMA OIL, AROMA, RUBUS IDAEUS SEED OIL, TOCOPHEROL,, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, MICA, SILICA DIMETHYL SILYLATE, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, , BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, SILICA, LECITHIN, ALUMINUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, TIN OXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml
  Paese Glowerous Lip Gloss 5ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery