Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese High Definition 7 g

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Pluhuri largon në mënyrë perfekte përbërjen dhe nuk kërkon re-touch. Ofron një efekt fytyre te ndricuar, i cili redukton papërsosmëritë dhe zbut linjat e fytyrës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. 

Vaji i farës së Meadowfoam ushqen dhe hidraton lëkurën, zvogëlon papërsosmëritë dhe zbut linjat e fytyrës për ta lënë lëkurën të ndjehet e lëmuar. 

Aplikimi i rregullt garanton një pamje natyrale dhe të përsosur.

2. Përbërësit

LAUROYL LYSINE, MICA, SERICITE, ACRYLATES/ETHYLHEXYLACRYLATE CROSSPOLYMER, TITANIUM DIOXIDE, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, PHENOXY-ETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PEG-8, TOCOPHEROL, ASCOR-BYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID,

  Paese High Definition 7 g
  Paese High Definition 7 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery