Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Hydrobase Under Make-up 30ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Primer hidratues 2-në-1 kombinon kujdesin e lëkurës me grimin. Ka teksturë të lehtë e bën produktin të përthithet shpejt dhe aplikimin i fondatinës. Trajton dhe zbeh rrudhat e vogla dhe siguron që grimi të zgjasë më gjatë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ngadalëson procesin e plakjes duke hidratuar, qetësuar dhe ushqyer lëkurën. Është i pasur me shumë përbërës aktivë, vitamina dhe peptide.
Peptidet - reduktojnë ndjeshëm rrudhat ekzistuese dhe rregullojnë zbardhjen e lëkurës duke e mbrojtur atë nga faktorët e jashtëm të dëmshëm.

Polisaharidet - parandalojnë inflamacionin, qetësojnë irritimet dhe ngadalësojnë procesin e plakjes.
Pseudo-ceramide - zvogëlon dehidratimin e tepërt dhe mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm të dëmshëm,
Dermolient ulliri - përmirëson elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës,
Acidi hialuronik me molekular të ulët - depërton thellë në lëkurë, duke e lënë atë të lëmuar dhe të hidratuar.


Hidraton menjëherë, forcon, qetëson dhe rigjeneron lëkurën, zvogëlon linjat e imëta dhe papërsosmëritë, e pasur me përbërës aktivë, vitamina dhe peptide,
përmban përbërës që reflektojnë dritën dhe i japin lëkurës një shkëlqim natyral,
bën që grimi juaj të zgjasë më gjatë,
tekstura e tij garanton aplikim të lehtë dhe përzierje perfekte me çdo bazë.

1. Përdorimi

Aplikoni si hapin e fundit perpara se te vendosni fondatinen

2. Përbërësit

AQUA, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYL OLIVATE, GLYCERIN, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, MYRISTOYL TRIPEPTIDE-31, SODIUM HYALURONATE, BIOSACCHARIDE GUM-1,, BIOSACCHARIDE GUM-2, HYDROXYPROPYL BISPALMITAMIDE MEA, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77891, MICA, TIN OXIDE, PARFUM, EUGENOL,HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL.

  Paese Hydrobase Under Make-up 30ml
  Paese Hydrobase Under Make-up 30ml
  Paese Hydrobase Under Make-up 30ml
  Paese Hydrobase Under Make-up 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery