Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Lifting Foundation 30ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë
Color

Një fondatinë e lehtë, hidratuese, mat dhe mbuluese.

Kjo fondatinë ka edhe efekt anti-rrudhë falë përbërësve të tij aktivë si :

Polimere ngritëse - zbut dukshëm rrudhat, forcon lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj,
Silikon dhe magnez - përgjegjës për stimulimin e sintezës së kolagjenit,
Vitaminat A, E dhe C - një kompleks vitaminash shumë rigjeneruese, hidratuese që ndriçojnë lëkurën dhe kanë një efekt antioksidant;
Provitamina B5 - qetëson irritimet dhe inflamacionet.

1. Përdorimi

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni fondatinën me sfungjerin e saj. Për të krijuar një mbulim sa më të mirë, mund të përdorni aq fondatinë sa ju nevojitet. Riaplikojeni gjatë ditës për të rifreskuar makeup-in. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur, këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

2. Përbërësit

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYDECENE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE,, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, CYCLOMETHICONE DIMETHICONE CROSSPOLYMER, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, NYLON-12, SILICA DIMETHYL SILYLATE, MAGNESIUM SULFATE, SILICA,, HEXYL LAURATE, PANTHENOL, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, ASCORBYL PALMITATE, DIMETHICONE, ALLUMINA, PHENOXYETHANOL,, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, [ +/-: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891].

  Paese Lifting Foundation 30ml
  Paese Lifting Foundation 30ml
  Paese Lifting Foundation 30ml
  Paese Lifting Foundation 30ml
  Paese Lifting Foundation 30ml
  Paese Lifting Foundation 30ml
  Paese Lifting Foundation 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery