Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Liloosh Mascara 10,5 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Është një rimel që siguron një volum maksimal dhe një efekt të menjëhershëm me vetëm një kalim te furces.

Aroma e saj sensuale e qelibarit dhe orkidesë së zezë e bën përdorimin e Liloosh një ritual të vërtetë të përditshëm.

Furça në formën e orës së rërës, që i ngjan formës së trupit femëror, siguron volum maksimal dhe efekt panoramik. Qimet unike të furçës najloni të valëzuara arrijnë në mënyrë të përsosur edhe qerpikët më të vegjël duke i bërë ata të duken më të trashë.

2. Përbërësit

AQUA, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, BUTYLENE GLYCOL, PALMITIC ACID, ORYZA SATIVA CERA, POLYBUTENE, VP/EICOSENE COPOLYMER, OZOKERITE,
AMINOMETHYL PROPANOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, PHENOXYETHANOL, STEARYL STEARATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PARFUM, TROPOLONE, [+/-: CI 77499].

  Paese Liloosh Mascara 10,5 ml
  Paese Liloosh Mascara 10,5 ml
  Paese Liloosh Mascara 10,5 ml
  Paese Liloosh Mascara 10,5 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery