Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Mattifying Bamboo Pressed Powder Transparent 5g

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë

Thith sebumin e tepërt dhe garanton një efekt mat afatgjatë. Mund të përdoret si primer ose fiksues për të mbajtur më gjatë grimin. Nuk bllokon poret. 

2. Përbërësit

MAGNESIUM STEARATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

  Paese Mattifying Bamboo Pressed Powder Transparent 5g
  Paese Mattifying Bamboo Pressed Powder Transparent 5g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery