Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
Color

Buzëkuqi ynë Mattologie është unik, pasi hidraton, siguron mbulim të plotë afatgjatë dhe garanton një përfundim mat. 
50% e përbërësve të tij janë natyralë.
Siguron mbulim perfekt dhe afatgjatë duke hidratuar buzët.
Përbërësit e tij aktivë parandalojnë inflamacionet dhe zbutin buzët.

2. Përbërësit

CANDELILLA (EUPHORBIA CERIFERA) CERA, CERA ALBA, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, VEGETABLE (OLUS) OIL, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, CELLULOSE,, PEG-8 (AND) TOCOPHEROL (AND) ASCORBYL PALMITATE (AND) ASCORBIC ACID (AND) CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL (AND) ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, CITRONELLOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE,

  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g
  Paese Mattologie Matte Lipstick 4,3 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery