Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Moisturising Micellar Water 200 ml

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Ujë micellar për kujdesin e përditshëm të të gjitha llojeve të lëkurës.

Produkti heq në mënyrë efektive make-upin dhe të gjitha papastërtitë, duke e lënë lëkurën të pastër, të freskët dhe të butë në prekje.

Ka ne perberjen e tij betainë dhe hialuronat natriumi për të ofruar një ndjesi hidratimi dhe për të përmirësuar qëndrueshmërinë e lëkurës, si dhe d-panthenol për efekt qetësues.

-Pastron
-Hidraton
-Qetëson
-Rifreskon

2. Përbërësit


Aqua, Poloxamer 184, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Betaine, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum,
Sodium Hyaluronate, Panthenol, Polysorbate 80, Sodium Benzoate Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Parfum, Ethylhexylglycerin, BHT, Disodium EDTA, Citric Acid.

  Paese Moisturising Micellar Water 200 ml
  Paese Moisturising Micellar Water 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery