Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Nanorevit Brightening Concealer 8.5ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë
Color

 Korrektori  që  bën rrudhat, papërsosmëritë ose shenjat e lodhjes të zhduken. Të jep përshtypjen e lëkurës së freskët dhe rrezatuese.

2. Përbërësit

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, TRIETHYLHEXANOIN, ISODODECANE, PROPYLENE GLYCOL, LAURYL POLYGLYCERYL-3 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, PEG-10 DIMETHICONE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, DIMETHICONE/POLYGLYCERIN-3 CROSSPOLYMER, RIBES NIGRUM SEED OIL, DECYL GLUCOSIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PEG-8 BEESWAX, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, METHYL TRIMETHICONE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, MICA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, PEG-8, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, TIN OXIDE, SILICA, PHENEOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN

  Paese Nanorevit Brightening Concealer 8.5ml
  Paese Nanorevit Brightening Concealer 8.5ml
  Paese Nanorevit Brightening Concealer 8.5ml
  Paese Nanorevit Brightening Concealer 8.5ml
  Paese Nanorevit Brightening Concealer 8.5ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery