Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum 30ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Nje serum me vajin e farës së rrushit të zi. Përmban një kombinim  të pesë EFA-ve (Acidet Esenciale Yndyrore të Pangopura):
Acid linoleik (LA) - sintetizon acidet e mbetura omega-6 përgjegjëse për ruajtjen e hidratimit optimal të lëkurës
Acid γ-linolenik (GLA) - mungesa e tij shkakton humbjen e elasticitetit të lëkurës, gjë që përshpejton ndjeshëm formimin e rrudhave
Acidi α-linolenik (ALA) - forcon qelizat epidermale dhe pengesën mbrojtëse të lëkurës
Acid Oleik - stimulon rigjenerimin dhe formimin e qelizave të reja
Acid Stearik - rindërton shtresën lipidike

1. Përdorimi

Aplikoni disa pika serum dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

2. Përbërësit

Aqua, Isoamyl Laurate, Glycerin, Tripelargonin, Caprylic/Capric Triglyceride, Opuntia Ficus-indica Seed Oil, Rosa Canina Seed Oil, Ribes Nigrum Seed Oil, Maris Aqua, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Gledit
Gleditsia Triacanthos Seed Extract, Rubus Idaeus Fruit Extract, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Prunus Persica Fruit Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Cucumus Sativus Fruit Extract, Sclero
Sclerotium Gum, Pullulan, PEG 8 Beeswax, Decyl Glucoside, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Silica, Phenoxyethanol,Polysorbate-20, Parfum, Ethylhexy
Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene.

  Paese Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum 30ml
  Paese Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery