Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Rice Powder 10 g

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Pudër e cila redukton sebumin e tepërt dhe garanton një efekt mat afatgjatë.

Mund të përdoret si primer ose fiksues për të mbajtur më gjatë grimin.
Nuk bllokon poret.
Është pa talk dhe parabenë. 

2. Përbërësit

ORYZA SATIVA (RICE) POWDER, MAGNESIUM STEARATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

  Paese Rice Powder 10 g
  Paese Rice Powder 10 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery