Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Self Glow Highlighter 6,5 g

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Një highlighter që përzihet në lëkurë dhe i jep asaj një shkëlqim të jashtëzakonshëm. Jep një efekt magjepsës pa lënë një shtresë pluhuri në lëkurë. Kombinimi i dy nuancave shampanjë dhe një formule aplikimi të lagësht/të thatë ofron më shumë mundësi. 

Mund të përdoret në fytyrë dhe trup.

2. Përbërësit

TALC, ETHYLHEXYL PALMITATE, ZINC STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, POLYETHYLENE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1
SILICA, RIBES NIGRUM SEED OIL, PEG-8 BEESWAX, DECYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL GLYCOL, HEXYLENE GLYCOL, AQUA, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Self Glow Highlighter 6,5 g
  Paese Self Glow Highlighter 6,5 g
  Paese Self Glow Highlighter 6,5 g
  Paese Self Glow Highlighter 6,5 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery