Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Serum Triple Hyaluronic Acid 1,5% 30 ml

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,600 Lekë

Që fondatinta të përhapet sa më mirë, që të qëndrojë gjatë dhe lëkura të ndjehet e hidratuar duhet një bazë e mirë. Gjithçka fillon me kujdesin e duhur të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës përpara aplikimit të produkteve të make-upit. 

Një serum thellësisht hidratues i cili garanton një lëkurë të lëmuar, të hidratuar, të fortë dhe elastike. Ai mbron lëkurën nga radikalet e lira. Me vetitë e tij rinovuese dhe aplikimin e rregullt, zvogëlon rrudhat e thella. Ai përmban tre lloje të acideve hialuronik që plotësojnë njëri-tjetrin: (acidi SMLW, acidi HMW dhe acidi LMW).

 

1. Përdorimi

Përpara së te vendosni fondatinën dhe pasi keni vënë hidratuesin, aplikoni nje pompë të serumit.

2. Përbërësit

AQUA, SODIUM HYALURONATE, HYALURONIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

  Paese Serum Triple Hyaluronic Acid 1,5% 30 ml
  Paese Serum Triple Hyaluronic Acid 1,5% 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery