Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese The Wave Long-lasting Mascara 10 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Konsistenca e butë dhe kremoze e maskarës aplikohet në mënyrë të barabartë pa lënë copëza të zeza në qerpik. Furça silikoni në formë vale ngre qerpikët në çast dhe jep efektin e qerpikëve më të gjatë.

Eshtë rezistente ndaj lagështirës dhe djersës - perfekte për njerëzit aktivë pasi nuk leshon njolla te zeza dhe qëndron gjatë gjithë ditës.

Qerpikët janë dukshëm më të gjatë dhe më të trashë, duken të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

2. Përbërësit

Aqua, CI 77499, Synthetic Beeswax, Copernicia Cerifera Cera, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Polypropylsilsesquioxane, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate/Hema Copolymer, Polyurethane-35, Aminomethyl Propanol, Hydroxyethylcellulose, Acrylates/Diethylamino
Methacrylate/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Phenoxyethanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Butylene Glycol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin.

  Paese The Wave Long-lasting Mascara 10 ml
  Paese The Wave Long-lasting Mascara 10 ml
  Paese The Wave Long-lasting Mascara 10 ml
  Paese The Wave Long-lasting Mascara 10 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery