Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paulas Choice C5 Super Boost Eye Cream 15 ml

Çmimi fillestar
4,500 Lekë
Çmimi fillestar
5,600 Lekë
Çmimi i ulur
4,500 Lekë

Një krem i koncentruar për sytë me vitaminë C që synon saktësisht shqetësimet e zakonshme nën sy për të përmirësuar njollën,tonin  dhe qëndrueshmërinë me një kompleks me përbërës shumë aktivë.

Vitamina C e stabilizuar 5% ndriçon tonin e lekures
Peptidet përmirësojnë dukshëm lekuren 
Acidi hialuronik hidraton dhe zbut
Locion i lehtë, kremoz

2. Përbërësit

Water/Aqua/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Triheptanoin, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Arachidyl Alcohol, C13-16 Isoalkane, Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Bacillus Ferment, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, 1,2-Hexanediol, Sh-Polypeptide-121, Behenyl Alcohol, Propanediol, Hydrogenated Lecithin, Sodium Citrate, Tocopherol, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Arachidyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Sodium Metabisulfite, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Sodium Phytate, Sorbitan Isostearate, Hyaluronic Acid, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Sulfite, Zerumbone, Acetyl Hexapeptide-8, Phenoxyethanol.

  Paulas Choice C5 Super Boost Eye Cream 15 ml
  Paulas Choice C5 Super Boost Eye Cream 15 ml
  Paulas Choice C5 Super Boost Eye Cream 15 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery