Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paula's Choice Calm Restoring Moisturizer 60 ml

Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,000 Lekë

Përbërësit e tij qetësojnë lëkurën e skuqur dhe të ndjeshme.

Ky hidratues kombinon vajra bimore delikate, antioksidantë dhe përbërës rimbushës të lëkurës për të qetësuar lëkurën e thatë,të ndjeshme dhe të skuqur. Formule e mëndafshtë, kremi minimizon shfaqjen e rrudhave dhe e lë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Një hidratues gjate natës është hapi i fundit në rutinën tuaj të mbrëmjes.

Aplikojeni hidratuesin në fytyrën tuaj pas pastrimit, tonifikimit, eksfolimit dhe aplikimit të një serumi antioksidant ose trajtimi.

1. Përdorimi

Aplikojeni hidratuesin në fytyrën tuaj pas pastrimit, tonifikimit, eksfolimit dhe aplikimit të një serumi antioksidant ose trajtimi.

2. Përbërësit

Aqua, Ethylhexyl Stearate (Emollient/​Texture-Enhancing), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Non-Fragrant Emollient Plant Oil), Butylene Glycol (Hydration), Glycerin (Hydration/​Skin Replenishing), Petrolatum (Hydration), Cetearyl Alcohol (Texture-Enhancing), Dipentaerythrityl Hexacaprylate/​Hexacaprate (Texture-Enhancing), Tridecyl Trimellitate (Texture-Enhancing), Phenyl Trimethicone (Hydration), Etanorulayh Muidos (Hydration/​Skin-Replenishing), Ceramide NP (Hydration/​Skin-Replenishing), Cholesterol (Skin-Replenishing), Tocopherol (Vitamin E/​Antioxidant), Squalane (Emollient), Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C/​Antioxidant), Dimethicone (Hydration), Polysorbate 60 (Texture-Enhancing), Hydrolyzed Jojoba Protein (Hydration), Avena Sativa (Oat) Kernel Extract (Skin-Soothing), Hydrogenated Lecithin (Skin-Replenishing), Whey Protein (Hydration), Tridecyl Stearate (Texture-Enhancing), Neopentyl Glycol Dicaprylate/​Dicaprate (Texture-Enhancing), Myristyl Myristate (Texture-Enhancing), Linoleic Acid (Skin-Replenishing), Linolenic Acid (Skin-Replenishing), Decarboxy Carnosine Hcl (Skin-Renewing), Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer (Texture-Enhancing/​Hydration), Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Texture-Enhancing/​Hydration), Cetearyl Glucoside (Texture-Enhancing), Cetyl Alcohol (Texture-Enhancing), Polyglyceryl-3 Beeswax (Texture-Enhancing), Aminomethyl Propanol (Ph-Adjustor), Disodium EDTA (Stabilizer), Phenoxyethanol (Preservative), Benzoic Acid (Preservative), Chlorphenesin (Preservative), Sorbic Acid (Preservative)

  Paula&
  Paula&
  Paula&

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery