Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Eyebrow Set (Trinova+Brushworks)

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Seti përmban :

Xhel stilues për vetullat që jo vetëm mban te stiluar vetullen por edhe e ushqen atë.

Përmban:Vaj ricini i hidrolizuar i cili njihet për efektet qe ka ne forcimin e rrenjes se qimes dhe stimulimin e daljes se qimeve te reja.Tokoferol  Emri shkencor i Vitaminës E, siguron hidratim dhe ndalon tharjen.

Kolagjen

Keratinë e pastër e hidrolizuar Forcon rrënjët e qimes dhe rikthen keratinën e humbur.

Vaj kokosi  Hidraton, stimulon rrenjen e qimes dhe ushqen . 

Furcë për stilimin e vetullave.

Furçë me dy skaje është një mjet i domosdoshme në koleksionin tuaj të grimit, duke kombinuar funksionalitetin me elegancën në një dizajn mahnitës që do të lartësojë rutinën tuaj të bukurisë. Në njërën anë, do të gjeni një furçë me kënd të cilësisë së lartë, të punuar me përpikmëri dhe saktësi. Qimet saj të forta janë perfekte për të krijuar vija të pastra dhe të sakta kur aplikoni pudër për vetullat, pomad ose xhel. Pavarësisht nëse synoni për vetulla me pamje natyrale ose një hark më dramatik, kjo furçë siguron rezultate perfekte çdo herë. Ana tjetër e kësaj furçe të dyfishtë përmban një furçë të butë ne formë spirale e përbërë nga qime të imta. E krijuar për të krehur vetullat dhe për ti bërë ato të duken më të rregullta. Fleksibiliteti i qimeve te furcës ju lejon të përzieni dhe shpërndani produktin, duke ju dhënë një përfundim të butë, natyral që përmirëson tiparet tuaja.

 

 

 

  Eyebrow Set (Trinova+Brushworks)
  Eyebrow Set (Trinova+Brushworks)
  Eyebrow Set (Trinova+Brushworks)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery